Twój e-mail
Treść wiadomości
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT:

 

Tel:      796 130 079

         

 

email:   klub.madrasowa@gmail.com

 

ADRES:

 

ul. Przewóz 10/42

30-716 Kraków

REKRUTACJA

   TRWA

DOŁĄCZ DO SÓWEK

ZAPRASZAMY DO NAS

CZEKAMY NA CIEBIE I TWOJEGO MALUSZKA :)

NIEPUBLICZNY ŻŁOBEK

"MĄDRA SOWA"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) w celu odpowiedzi na moje zgłoszenie zawarte w formularzu kontaktowym. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na zgłoszenie.

1. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Fabian Pasternak, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Fabian Pasternak "Mądra Sowa" Klub Malucha z siedzibą w Krakowie, ul. Przewóz 10/42

2. Dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora na podst. art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych w celu odpowiedzi na zgłoszenie oraz kontynuowania korespondencji elektronicznej. 

3. Dane osobowe nie będą przekazywane poza obszar Unii Europejskiej. 

4. Dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora przez okres wymiany wiadomości w korespondencji elektronicznej oraz przewidziany przepisami prawa. 

5. Osobie dokonującej zgłoszenia przez formularz kontaktowy przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, jak również prawo do ich przenoszenia. 

6. Osobie dokonującej zgłoszenia przez formularz kontaktowy przysługuje prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody może być wysłane e-mailem na adres: biuro@madra-sowa.oom.pl lub na adres korespondencyjny: ul. Przewóz 10/42, 30-716 Kraków. 

7. Osobie dokonującej zgłoszenia przez formularz kontaktowy przysługuje prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna, że przetwarzanie danych narusza przepisy. 

8. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na zgłoszenie i ewentualnej dalszej korespondencji elektronicznej.

Created with WebWave CMS